SOD Janiszewski – redukcja wpłat na PFRON, dofinansowania, rekrutacja pracowników

Kiedy spotykają się ludzie o podobnych priorytetach to często wychodzi z tego coś naprawdę fajnego. Tak właśnie jest w tym przypadku. Firma SOD Janiszewski podobnie jak Fundacja Jedyna Taka działa na rzecz osób z niepełnosprawnością. Z tym, że my zajmujemy się zmianą wizerunku osób z niepełnosprawnością (w szczególności kobiet), a oni pokazują, że osoba z niepełnosprawnością może być wartościowym i odpowiedzialnym pracownikiem.

Razem możemy więcej…

SOD Janiszewski już od kilku lat wspiera nasze działania, dając nam szansę zrobienia czegoś ważnego, co daje do myślenia i udowadnia, że niepełnosprawność nie czyni gorszym. Firma SOD Janiszewski była partnerem wyborów Miss Polski na Wózku, Miss Wheelchair World, na ich pomoc mogliśmy również liczyć także przy innych naszych projektach. Można powiedzieć, że „wyciągają” do nas pomocną dłoń zawsze kiedy chcemy zaangażować się w kolejne wydarzenie promujące osoby z niepełnosprawnością.

SOD Janiszewski i tasman by sod…

Głównym celem tej firmy jest wsparcie przedsiębiorców w zatrudnieniu i redukcji wydatków firmy z tytułu niezatrudniania osób z orzeczoną niepełnosprawnością. Ich usługi obejmują dwa obszary: doradztwa – wybadania, czego firma potrzebuje, oraz realizacji zaproponowanego rozwiązania. Z kolei dzięki swojemu projektowi Agencji Zatrudnienia SOD JANISZEWSKI (TASMAN by SOD) pomagają w rekrutacji osób z niepełnosprawnością i uświadamiają wszystkim potencjalnym pracodawcom jakie korzyści płyną z poszerzenia kadr o osoby z niepełnosprawnością.

Wilk syty i owca cała…

Przysłowie, które idealnie odwzorowuje to co robi firma SOD Janiszewski . Z jednej strony chcą pomagać ambitnym osobom z niepełnosprawnością zaistnieć na rynku pracy. Z drugiej zaś chcą pomóc przedsiębiorczym pracodawcom w przygotowaniu się na osoby z niepełnosprawnością i zapewnić im oszczędności na poziomie 60% w odniesieniu do obecnych wydatków, związanych z wpłatami obowiązkowymi na PFRON.

Firma do zadań specjalnych 🙂

Jesteś pracodawcą potrzebującym pomocy w sprawie zatrudnienia osób z niepełnosprawnością, dofinansowania do płac osób z niepełnosprawnością, pozyskiwania dofinansowania do tworzenia stanowisk pracy czy racjonalizacji wydatków związanych z wpłatami na PFRON?
Zgłoś się koniecznie do SOD Janiszewski www.sod-janiszewski.pl

Jeśli zaś jesteś osobą z niepełnosprawnością, która chce podjąć pracę, ale ciężko jest jej znaleźć coś odpowiedniego zajrzyj na stronę www.tasmanbysod.pl gdzie czeka naprawdę wiele ciekawych ofert pracy.

Podobne wpisy