W

Wolontariusze

Dlaczego warto zostać wolontariuszem Fundacji Jedyna Taka?

Działając na rzecz osób z niepełnosprawnością pomagasz nam realizować misję fundacji tj. zmianę wizerunkową osób z niepełnosprawnością. Dzięki Twojej pracy wolontariusza społeczeństwo będzie bardziej przyjazne, będziesz miał swój wkład w Integrację Społeczną oraz pomoc osobom z niepełnosprawnością. Tworzysz strukturę Fundacji Jedyna Taka i jesteś jej częścią. Wszyscy w organizacji działamy jako wolontariusze, dzięki temu zapewniamy jej ciągły rozwój i poszerzenie działalności. Zapewniamy udział w różnego rodzaju spotkaniach i wydarzeniach.

Poszukujemy wolontariuszy z zakresu: copywriting, grafiki komputerowej, fundraising, PR Marketingu, porad prawnych, tworzenia baz, administrowania forum, rehabilitacji, wizażu, fryzjerstwa, rękodzieła. Chcesz działać aktywnie na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością, zdobyć nowe doświadczenia, rozwijać się? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Chcesz działać aktywnie na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością, zdobyć nowe doświadczenia, rozwijać się? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij na: fundacja@jedyna-taka.pl

Dokumenty do pobrania: