26.05. Galeria Arkadia – zapraszamy na Wystawę Jedyna Taka Mama

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Jedyna Taka Mama, który odbędzie się już 26. maja w centrum handlowym Arkadia w godzinach 11.00-18.00. Celem projektu jest promocja macierzyństwa bez barier i pokazanie, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w byciu dobrą i odpowiedzialną mamą. Jego pomysłodawcą jest Fundacja Jedyna Taka, zaś organizatorem wystawy Urząd Dzielnicy Wola.

W dniu 26.05 przy wejściu głównym do Arkadii o godzinie 11:00/12:00 nastąpi uroczyste otwarcie wyjątkowej wystawy – Jedyna Taka Mama.

Na wystawie zostaną zaprezentowane zdjęcia 15 kobiet z niepełnosprawnością ruchową, które wraz ze swoimi dziećmi wzięły udział w sesjach zdjęciowych w Warszawie, Gdańsku, Dzierżoniowie i Krakowie, poprzedzonych castingiem internetowym.

Każda z nich jest zupełnie inna, za każdą z nich jest inna historia, ale wszystkie łączy coś najpiękniejszego w życiu każdej kobiety – wszystkie są cudownymi mamami. Tego samego dnia przed Arkadią będzie odbywał się wielki piknik rodzinny nt. bezpieczeństwa. Po zakończeniu imprezy wystawa zostanie przeniesiona do głównego holu Arkadii, gdzie będzie ją można oglądać aż do 09.06.2019.

Nie może Was tam zabraknąć! Serdecznie zapraszamy!

Organizator: Urząd Dzielnicy Wola
Pomysłodawca wystawy: Fundacja Jedyna Taka
Partner główny: Galeria Arkadia
Partnerzy wystawy: Basilur Tea Poland, Sunrise Medical
Beauty Partner – DOUGLAS
Wsparcie: Studio IP Studio castingowe i fotograficzne, Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, U Fryzjerów, Studio Arena, Anapt, Dudzik, The Perfect Choice, Marta Woźniak Fotografia, Renata Goraczko, Magia Fryzur Matrix, Stowarzyszenie „Cool-awi”, Łagowska Photography, Art Makijaż Kursy Makijażu i Stylizacji, Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, ASDON, AGENCJA ZATRUDNIENIA SOD-JANISZEWSKI „TASMAN BY SOD”, Fikołki Sala Zabaw Arkadia, Luna Dream, Skołowani, Maks Studio
Partnerzy Fundacji: Quickie Wheelchairs, SOD – Janiszewski, superoslony.pl, Czerkawski Odszkodowania

Podobne wpisy