Z

Zmieńmy Razem spojrzenie na niepełnosprawność

Czy wiesz, że kobiety na wózkach inwalidzkich są niezwykle silne, utalentowane i pełne determinacji? Pragniemy, aby całe społeczeństwo dostrzegało ich potencjał i doceniało osiągnięcia, które osiągają każdego dnia. Nasza organizacja charytatywna zmienia stereotypowy wizerunek kobiet niepełnosprawnych i wspiera je w pełnym rozkwicie. Przyłącz się do naszej misji i pomóż nam zbudować bardziej równomierne, pełne szacunku i współczucia społeczeństwo.

m

Misja naszej Fundacji

Misja Fundacji Jedyna – Taka to ciągłe dążenie do podnoszenia świadomości społecznej, wsparcia i edukacji na temat kobiet niepełnosprawnych. Ich wyjątkowych umiejętności, siły charakteru i wkładu, który wnoszą w naszą społeczność. Działamy, aby zapewnić im pełną równość, szacunek i dostęp do możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Chcemy razem tworzyć świat, w którym niepełnosprawność nie definiuje ograniczeń, a każda kobieta może osiągnąć swoje marzenia i cieszyć się pełnym potencjałem.

n

Newsletter – Fundacja Jedyna Taka

Dołącz do naszego newslettera i bądź na bieżąco z naszymi projektami.

f

Fundacja Jedyna – Taka

Godnie nazywamy siebie pasjonatami zmiany, działającymi na rzecz wspierania i podnoszenia świadomości o kobietach niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich. Fundacja Jedyna – Taka jest miejscem, gdzie spotykają się osoby, które chcą zrobić różnicę. Razem tworzymy społeczność pełną wsparcia, empatii i wzajemnego zrozumienia.

trzy niepełnosprawne kobiety na wózkach inwalidzkich - nasza fundacja jedyna taka wspiera wspiera kobiety niepelnosprawne
nasza fundacja jedyna taka - pracownicy i wolontariusze

Wózki nie definiują naszej siły – zmieniamy spojrzenie na świat dla pełnej równości i akceptacji!