Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Warsztaty Miss Polski na wózku 2013

 

Fundacja Jedyna Taka pragnie podziękować Wszystkim dzięki którym I Warsztaty Miss Polski na wózku (Miss Poland Wheelchair 2013) mogły się odbyć. Dzięki pomocy ludzi ogromnego serca finalistki I Wyborów Miss Polski (Miss Poland Wheelchair 2013) na wózku mogły przygotowywać się do Gali Finałowej która odbędzie się 4 sierpnia w Ciechocinku.

 

Zaczynając podziękowania dla Państwa Mirosławy i Olafa Świąder, oraz Ady i Filipa, za udostępnienie bazy noclegowej w dniach 10-16.06 w Hotelu AKOR w Bydgoszczy, oraz ogromną sympatię. Całemu personelowi hotelu za miłą i serdeczną atmosferę. DZIĘKUJEMY bez Waszego wsparcia warsztaty nie mógłby się odbyć.

 

Dziękujemy całej ekipie Jedyna Taka za ogromny wkład wniesiony w organizację warsztatów. Dziękujemy fotografom, fryzjerom, stylistom, wizażystom, fizjoterapeutom: Marzena Bartosz, Marta Kowalska, Wiola Ardzińska, Ewelina Małecka-Gad, Marzena Lampasiak, Justyna Taczkowska, Joanna Dawidziuk, Małgorzata Świderek, Małgorzata Jakubowska, Anna Bohn, Dorota Korabik, Sylwia Markowska, Sebastian Wolny, Marcin Sejna, Paweł Nałęcz, Kuba Tsokanovicz, Dawid Fuz, Paweł Paszkowski, Marcin Miszkiel, Łukasz Bartosz, Marcin Kuraś, Piotr Augustyniak, Mariusz Sepioło.

Dziękujemy za wsparcie ze strony Missland: Miss Polski 2012 Katarzyny Krzeszowskiej, Darka Dasiewicza

Dziękujemy za choreografie : Anna Bubnowska, Anna Osipiuk

Coaching i panowanie nad stresem: Szymon Lach

 

Dziękujemy Pani Lucynie Sałtanowicz z CATERINA za pomoc w opanowaniu „trudnej” sytuacji oraz udostępnienie odzieży, biżuterii na Warsztaty, oraz opiekę stylistki.

 

Dziękujemy firmie Malinowe Wieszaki za pomoc w stylizacji do sesji i udostępnienie odzieży.

 

Dziękujemy firmie TRIUMPH za profesjonalny dobór bielizny w salonie i obdarowanie nią finalistek. Bielizna Triumph brała udział w sesji do kalendarza.

 

Dziękujemy ARTEGO za udostępnienie artykułów fryzjerskich.

Dziękujemy SUPEROSLONY.PL za rollupy fundacji.

Dziękujemy CIS Bydgoszcz za transport finalistek.

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.