Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Świąteczna Akcja: Paczka dla Dzieciaczka!

Jak co roku, przed Świętami, w pogoni za prezentami, warto zatrzymać się na chwilę, zwolnić i pomyśleć o... innych. Na całym świecie są dzieci, dla których Święta to najsmutniejszy okres. Bez rodziny, bez szansy na wielkie prezenty, marzą o drobnych rzeczach, a przede wszystkim – o miłości.

 

Z myślą o najbardziej potrzebujących dzieciach organizujemy akcję Świąteczna Akcja Paczka dla Dzieciaczka. Naszym celem jest niesienie pomocy dzieciom z domów dziecka. Pamiętajmy o tym, że nawet niepełnosprawność nie zwalnia nas z pomagania innym! Zawsze znajdą się osoby bardziej potrzebujące, szczególnie wśród dzieci.

 

W wybranych miejscach w Ciechocinku oraz w Warszawie-Bemowo znajdują się odpowiednio oznaczone kartony. Ciechocinek zbiera dary dla dzieci z Placówki Specjalizacyjnej w Aleksandrowie Kujawskim, natomiast Bemowo dla najbardziej potrzebujących dzieci z Bemowa.

 

Zachęcamy do wspierania naszych działań i wrzucania do kartonów:

...jednym słowem rzeczy, które wywołają uśmiech na ich twarzach.

 

Akcja jest zbiórką publiczną zarejestrowaną w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, o numerach: 2014/1737/0R oraz 2014/1668/0R. Więcej informacji na temat zbiórek znajduje się na stronie: www.zbiorki.gov.pl

 

 

Wywołajmy uśmiech na twarzach dzieci i rozgrzejmy ich serduszka! Pomaganie jest łatwe!

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.