Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Kalendarz Miss Polski na wózku 2014 na rok 2015

Miss Polski na wózku  (Miss Poland Wheelchair 2014) to oryginalne przedsięwzięcie, które z każdą edycją staje się coraz większe. W tym roku wybory odbyły się po raz drugi, skłaniając do dyskusji, przynosząc śmiech i otwierając osobom niepełnosprawnym kolejne drzwi w zawodzie modelingu.

 

Zgodnie z tradycją, na podsumowanie tego niezwykłego projektu, wydany został kalendarz Miss Polski na wózku 2014 na rok 2015. Roześmiane finalistki pozują w słowiańskich stylizacjach, by podkreślić, że to co polskie wcale nie jest nam obce!

Kalendarz został wydany dzięki pomocy partnera głównego Fundacja PZU oraz pomocy partnerów: Quickie, Dobry Projekt, Fundacja Bezcenne Zdrowie, Świt Pharma, Meyra, Mdh sprzęt medyczny, Sutasz Kleo.

 

W tym roku kalendarz nie jest sprzedawany. Aby go zdobyć nie potrzeba pieniędzy, wystarczy... wziąć udział w konkursach! Do tej pory Fundacja Jedyna Taka rozdała kalendarze w licznych konkursach. Kalendarze można zdobyć także na fanpage'ach naszych partnerów oraz finalistek o czym na bieżąco informujemy na naszej stronie na Facebook'u.

 

Dziękujemy za pomoc i realizację Studio IP Pracownia Fotograficzna.

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.