Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Z gościnną wizytą w Centrum Medycznym Sirmed

Finalistki I Wyborów Miss Polski na Wózku (Miss Poland Wheelchair 2013) z gościnną wizytą w Centrum Medycznym Sirmed w Inowrocławiu


W ubiegłą sobotę nasze piękne miss odwiedziły Centrum Medyczne Sirmed w Inowrocławiu. Korzystając z gościnności właścicielki Pani Małogrzaty Sirko, dziewczyny mogły zapoznać się z możliwościami ośrodka oraz skorzystać z urządzeń w profesjonalnie wyposażonych salach rehabilitacyjnych. Dowiedziały się również o możliwościach leczenia urazów i dysfunkcji ciała pacjentów przez odpowiednio dobraną formę ruchu i właściwy poziom aktywności. Centrum Medyczne Sirmed  wspiera aktywnie naszą fundację od samego początku, w tym inicjatywę  kalendarzy - cegiełek, które można zakupić na terenie ośrodka www.sirmed.pl. Dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na kontynuację naszej misji tj. zmianę wizerunkową osób z niepełnosprawnością.  
Korzystając z gościnności ośrodka Sirmed nasze finalistki: Olga fijałkowska, Monika Buczyńska i Iwona Warzywoda wzięły udział w wywiadzie dla TVN, oraz Gazety Pomorskiej. Dziękujemy również naszym kochanym wolontariuszom i fotografowi Marcinowi Kurasiowi, którzy byli tam z nami i pomagali. Fotorelację z sesji prezentujemy poniżej.

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.