Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Wystawa Jedyna Taka Mama – szukamy mam do sesji

Wystawa Jedyna Taka Mama coraz bliżej. Przed nami sesje zdjęciowe w kilku miastach Polski. Jednak za nim do tego dojdziemy musimy znaleźć mamy, które chciałyby pokazać się ze swoimi pociechami na zdjęciach.

Zgłoś się już dziś…

Poszukujemy mam z niepełnosprawnością ruchową z całej Polski. Zapewniamy Jedyne Takie koszulki do zdjęć, makijaż i fryzurę, a także wspaniałą przygodę i dobrą zabawę.

Wszystkie zainteresowane mamy prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: kontakt@jedyna-taka-mama.pl
Tytuł e-mail: Casting Jedyna Taka Mama
Treść: Imię i nazwisko mamy i dziecka/i oraz miejsce zamieszkania i wiek dziecka/ci.

Chętnie też zobaczymy Wasze wspólne zdjęcie, które możecie wysłać jako załącznik.

Casting trwa od 25.04 do 05.05. Do wybranych mam odezwiemy się w ciągu 2 dni od zakończenia castingu ze wszystkimi szczegółami. Mamy, które wezmą udział w sesji będą musiały dojechać na zdjęcia na swój koszt.

Cel wystawy…

Podobnie jak 5 lat temu http://www.jedyna-taka-mama.pl/wystawa/ chcemy po raz kolejny zwrócić uwagę na potrzeby kobiet z niepełnosprawnościami, bo w tym temacie od naszej pierwszej wystawy niestety nic się nie zmieniło. Wciąż brakuje przystosowanych gabinetów ginekologicznych. Wciąż temat seksu osób z niepełnosprawnością jest tematem tabu. Wciąż jest wiele spraw, które wymagają poprawy.

Dlatego też chcemy pokazać piękne i silne kobiety, które nie tylko motywują do działania, ale przede wszystkim są wspaniałymi mamami i pokazują, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w macierzyństwie.

Organizacja…
Organizatorem wystawy będzie Dzielnica Warszawy Wola, a pomysłodawcą i realizatorem sesji Fundacja Jedyna Taka. Wystawę będzie można obejrzeć w Galerii Arkadia w Warszawie.

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.