Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Już wkrótce wystawa "JEDYNA TAKA MAMA"

Jaka? Jedyna Taka bo właśnie taka jest każda mama bez względu na sposób poruszania się czy komunikowania ze światem. Dziecko nie myśli stereotypowo. Dla niego najważniejsza jest miłość jego mamy. Reszta nie ma znaczenie… Niestety nie wszyscy mają takie podejście. Mamy z niepełnosprawnością muszą się codziennie zmagać nie tylko z barierami architektonicznymi, ale również i tymi mentalnymi.

 Od naszej pierwszej wystawy poruszającej ten temat, która miała miejsce 5 lata temu nic się nie zmieniło, co potwierdzają docierające do nas co jakiś czas informacje ze środowiska osób z niepełnosprawnością.

Macierzyństwo dla każdej kobiety jest wyzwaniem. Zawsze są lęki, wzloty i upadki, ale nie trzeba się zniechęcać. Warto też wspomnieć, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą w byciu dobrym i odpowiedzialnym rodzicem. Dlatego też chcemy po raz kolejny pokazać piękne i silne kobiety, które nie tylko motywują do działania, ale przede wszystkim są wspaniałymi mamami.

Do naszego projektu zaprosimy mamy z niepełnosprawnością ruchową z całej Polski. Ich zdjęcia będzie można zobaczyć na wystawie w Arkadii w Warszawie już w maju, miesiącu w którym wszystkie mamy mają swoje święto.

Organizatorem wystawy będzie Dzielnica Warszawy Wola oraz Fundacja Jedyna Taka.

Więcej informacji podamy już wkrótce. Będziemy mieli też dla Was niespodziankę, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych profili.

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.