Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Wings for Life World Run: Biegniemy dla tych, którzy nie mogą…

Fundacja Jedyna Taka już po raz piąty pojawi się w Poznaniu, by wziąć udział w biegu Wings for Life World Run, bo to wyjątkowy bieg mający na celu zrzeszać ludzi słusznej sprawie. Biegnąc finansujesz badania nad rdzeniem kręgowym. Biegniesz dla tych, którzy nie mogą! I to jest wspaniałe!

Liczymy, że w tym roku również i Wy do nas dołączycie. Wystarczy wejść  w link poniżej i zapisać się do drużyny "Jedyna Taka".

https://teams.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/3c85663c25eb11e8888d0a1903cacc2c

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Poznań po raz kolejny został gospodarzem Światowego Biegu Wings for Life! Bieg rozpocznie się6 maja 2018 o godz. 13:00. Miejsce startu:Międzynarodowe Targi Poznańskie, Głogowska 14, 60-101 Poznań

 

Wszystko zaczęło się od prostego pomysłu, który narodził się na moskiewskim lotnisku: A co jeśli udałoby się poderwać do biegu cały świat? Wszystkich, wszędzie, tego samego dnia, o tej samej porze. Światowy bieg. Czy to możliwe? Okazało się, że tak…

Tak właśnie powstał Wings for Life World Run czyli jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 12 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie.

Bieg skierowany jest do wszystkich, którzy chcą wspomóc działania organizacji zbierającej fundusze na badania nad rdzeniem kręgowym. 100% wpłat z rejestracji zawodników kierowanych jest właśnie na ten cel.

Kto bierze udział w Wings for Life World Run?Osoby, które dbają o dobro innych i chcą się przy tym dobrze bawić. Wszyscy biegną razem sportowcy, amatorzy, osoby na wózkach inwalidzkich. Co ważne i ciekawe jest to jeden z nielicznych biegów, którego regulamin zezwala na udział także osobom poruszającym się za pomocą wózka. Pokazuje tym samym, że wszyscy powinniśmy dbać o siebie. Sport jest dla każdego, a bieganie ma jednoczyć pasjonatów zdrowego stylu życia, niezależnie od motoryki.

W czwartej edycji Wings for Life World Run w 2017 roku było 155 288 zarejestrowanych uczestników i zebrało 6,8 mln euro na badania nad leczeniem przerwanego rdzenia kręgowego i wspólnie pokonało 1 431 183 km.

Ważny społeczny cel oraz realna szansa na zmianę życia osób poruszających się na wózkach przyciąga do Poznania coraz więcej osób. Budowanie świadomości urazów rdzenia kręgowego oraz zbieranie funduszy na badania nad tym schorzeniem to główna idea całego wydarzenia, którą może wesprzeć każdy.

W tamtym roku drużyna "Jedyna Taka" pod wodzą Adrianny Zawadzińskiej – Miss Polski na wózku 2016, ambasadorki biegu osiągnęła niesamowite wyniki:

 

WSPÓLNY DYSTANS - 339,67 KM , średni dystans - 16,98 KM

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę organizatora biegu:

https://results.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/2017/runner

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.