Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Ada Zawadzińska bohaterką programu SuperLudzie

Już w niedzielę 17.12 o godzinie 11:00 w telewizji Super Polsat będzie można obejrzeć kolejny odcinek programu Super Ludzie, w którym tym razem zostanie pokazana historia Adrianny Zawadzińskiej - Miss Polski na Wózku 2016 i II Vice Miss Wheelchair World 2017, konkursów organizowanych przez Fundację Jedyna Taka. Gospodarzem wyborów Miss Wheelchair World 2017 było Miasto Stołeczne Warszawa, a producentem Gali Stołeczna Estrada. 

 

Video własność Dash Media Group SC

 

„SuperLudzie” to seria dokumentów przedstawiająca osoby z niepełnosprawnością, które pokazują, że niepełnosprawność nie jest dla nich przeszkodą w normalnym życiu i osiąganiu tego, co sobie założyli. Ci bohaterowie, bo tak bez wątpienia można o nich powiedzieć, motywują do działania innych i zarażają swoim uśmiechem i optymizmem. Dla tych ludzi ni ma rzeczy niemożliwych. Oni nie szukają ograniczeń w możliwościach, lecz możliwości w ograniczeniach. „SuperLudzie" to program, który łamie wszelkie stereotypy. Twórcy programu towarzyszą „SuperLudziom” z kamerą, obserwując ich codzienne życie oraz pasje, którym się poświęcają i wkładają w nie całą swoją energię.

 

Taką właśnie osobą jest Adrianna Zawadzińska – Miss Polski na Wózku 2016 i II Vice Miss Wheelchair World 2017. Jednak to nie jedyne tytuły, które udało jej się zdobyć w tych dwóch konkursach piękności. Ta kobieta to prawdziwy wulkan, który emanuje dobrocią i miłością, dlatego zupełnie nas nie dziwi to, że została jedną z bohaterek tego programu.

 

Tych, którzy nie mieli okazji poznać Adrianny zapraszamy przed telewizory 17.12 o godzinie 11:00 (Super Polsat), a także do przeczytania wywiadu na łamach naszego portalu http://jedyna-taka.pl/136,wywiad-adrianna-zawadzinska.html

 

Przy okazji przypominamy o możliwości kupna kalendarza z pięknymi finalistkami tego niezwykłego konkursu piękności http://allegro.pl/kalendarz-miss-wheelchair-world-2017-na-2018-i7089660993.html

Blog Kosmetyczny - Piekno tkwi w szczegółach

 

dobry trener personalny

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.