Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Nipplex – partner Fundacji Jedyna Taka

Marka Nipplex od ponad 20 lat tworzy luksusową bieliznę, idealnie wpisując się w aktualne potrzeby kobiet. Powstanie firmy zawdzięczamy Halinie Bogusz i jej determinacji, by w trudnych czasach podjąć to wyzwanie. Od kilkunastu lat wspierają ją synowie. Wartością dodaną są  pracownicy, a 95% załogi to kobiety. 
 
 
Projektanci marki perfekcyjnie wczytują się w aktualne trendy . Ich praca oparta jest na pasji i zaangażowaniu, ale także na dogłębnej wiedzy. Są twórcami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych i swoją pracą udowadniają, że bielizna w 100% komfortowa może być również artystycznie piękna. Ta twórcza aktywność owocuje aż dwiema kolekcjami rocznie.
 
Naszymi klientkami są kobiety nowoczesne, z wysokim poczuciem własnej wartości, ale też wymagające.Dlatego  tworzymy biustonosze aż w  42 rozmiarach.  Słuchamy kobiet przy każdym etapie produkcji. Ich zdanie to najważniejszy element naszej pracy. To co nas wyróżnia, to perfekcja konstrukcji i wyselekcjonowane materiały. Nie musimy chwalić się wysoką jakością, bo jest ona na stałe wpisana w misję marki. 
 
Polki pokochały Nipplex, ale dzięki nieustannemu rozwojowi naszą bieliznę posiadają również mieszkanki Niemiec, Australii czy Tajlandii. Jako rodzinna firma jesteśmy przywiązani do tradycji, dlatego każdy element produkowanej bielizny powstaje w Polsce.
I to się na pewno nie zmieni.
 
 

Artykuł sponsorowany

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.