Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Fundacja Jedyna Taka gościem Mazovia Cup 2017

23-24 września w Arenie Legionowo rozpoczną  się rozgrywki 7. edycji Międzynarodowego Klubowego Turnieju Rugby na Wózkach "Mazovia Cup 2017". Na boisku będzie można zobaczyć świetnych sportowców, a wśród zaproszonych gości Fundację Jedyna Taka, która jest wiernym kibicem Warszawskiego Stowarzyszenia Rugby Na Wózkach „FOUR KINGS”.

 

 

Turniej Mazovia Cup to cykliczne coroczne zawody sportowe organizowane właśnie przez wyżej wymienione stowarzyszenie. Rugby na wózkach jest naszym zdaniem jedną z popularniejszych gier zespołowych dla osób z niepełnosprawnością.

W obecnej chwili klubowe zawody Mazovia Cup są najbardziej prestiżową imprezą sportową w tej dyscyplinie w Polsce oraz cieszą się wielkim uznaniem wśród zagranicznych drużyn. 

 

Do tegorocznej edycji zgłosiło się pięć mocnych zagranicznych drużyn: Prague Robots [CZE], Germany Development [GER], Talent Team [DEN], Blue Link Team [FRA] i Russian Mafia [RUS]. Polskę reprezentować będzie oczywiście Four Kings.

 

24. września odbędzie się finał tego niezwykłego wydarzenia. Tego dnia wśród kibiców będzie również Fundacja Jedyna Taka, która dziękuję za zaproszenie i możliwość obejrzenia tych zawodów z bliska.

 

Mamy nadzieję, że Was również tam spotkamy! 

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.