Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Wesprzyj organizację wyborów Miss Świata na Wózku!

Na Polak Pomaga ruszyła kampania https://polakpomaga.pl/kampania/wybory-miss-swiata-na-wozku, której celem jest wsparcie organizacji wyborów Miss Świata na Wózku. Akcja potrwa do 26. września, a każda kwota przybliża Fundację Jedyna Taka do zorganizowania wyborów na jak najwyższym poziomie, poziomie światowym. 

Idea konkursu…

Miss Świata na Wózku to wydarzenie międzynarodowe, które po raz pierwszy w historii odbędzie się już 7. października 2017 roku w Warszawie – przepięknej stolicy Polski i w samym sercu Europy.

Organizatorem tego niezwykłego konkursu jest Fundacja Jedyna Taka oraz Miasto Stołeczne Warszawa.

Projekt na wpłynąć na integrację społeczeństwa z osobami z niepełnosprawnością i pokazać, że niepełnosprawność nie powinna określać i definiować ludzi.

Ma on również zmieniać wizerunek postrzegania kobiet z niepełnosprawnością, łamać stereotypy, poglądy i walczyć z dyskryminacją kobiet z niepełnosprawnością, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Pragniemy, by nasz kraj odwiedziło jak najwięcej pięknych kobiet z Europy i innych kontynentów poruszających się na wózku inwalidzkim, które będą mogły w pełni zaprezentować swoją urodę, wdzięk i osobowość oraz sławić piękno swojego kraju.

 

Przeznaczenie wsparcia…

Dokładamy wszelkich starań, aby  konkurs odbył się na jak najwyższym poziomie, poziomie światowym. Sami nie jesteśmy jednak w stanie pokryć wszystkich kosztów, dlatego ruszyliśmy z kampanią na Polak Pomaga, której celem jest zebranie 25 000 zł.

Kwotę tę przeznaczymy na potrzeby związane z realizacją Warsztatów w tym:

- wynajęcie tłumacza,

- zapewnienie profesjonalnych sesji fotograficznych,

- sesje coachingowe,

- opłacenie choreografa, który przygotuje specjalne układy choreograficzne, 

- zapewnienie transportu finalistkom na aktywności związane z Warsztatami i Galą Finałową,

- oraz oprawę audiowizualną wydarzenia.

 

 

Podziękowanie…

Osobom, które zdecydują się nam pomóc chcemy podziękować za wsparcie i zainteresowanie naszymi działaniami.

W zamian za pomoc oferujemy:

30 zł i więcej- podziękowanie,

100 zł i więcej - podziękowanie  + kalendarz na 2018 rok,

700 zł i więcej - podziękowanie + pakiet  zdjęć z wydarzenia + materiał video + kalendarz na 2018 rok,

1000 zł i więcej - podziękowanie + zaproszenie na galę finałową + kalendarz na 2018 rok,

2000 zł i więcej  - podziękowanie + zaproszenie na 1 dniowe warsztaty + zaproszenie na galę finałową + kalendarz na 2018 rok,

2500 zł i więcej  - podziękowanie + zaproszenie na 1 dniowe warsztaty + zaproszenie na galę finałową + możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z finalistkami + kalendarz na 2018 rok,

3000 i więcej - podziękowanie + zaproszenie na 2 dniowe warsztaty + zaproszenie na galę finałową + możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z finalistkami + pakiet  zdjęć z wydarzenia + materiał video + kalendarz na 2018 rok. 

 

Więcej szczegółów odnośnie kampanii znajduje się pod tym linkiem https://polakpomaga.pl/kampania/wybory-miss-swiata-na-wozku. Tutaj także do 26. września można wesprzeć organizację wyborów Miss Świata na Wózku. 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.