Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Koval.club wspiera wybory Miss Wheelchair World

Biżuteria zdobiona bursztynem ze stosownym certyfikatem autentyczności. Produkty ze srebra z wybitą najlepszą jakościowo próbą (925) i odpowiednią dla tej próby cechą. Wszystko to można znaleźć i kupić w rewelacyjnej cenie na stronie koval.club/wspierając tym samym organizację wyborów Miss Wheelchair World.

 

 

Kilka słów o firmie…

Firma KOVAL działa na rynku od 2016 roku i zajmuje się dystrybucją biżuterii najwyższej klasy, zaspakajający tym samym potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.  

Biżuteria, którą można znaleźć na stronie sklepu doskonale prezentuje się zarówno na co dzień, jak i na wszelkiego rodzaju specjalnych okazjach, a dzięki wysokiej jakości będzie się można nią ciszyć przez lata.

Cechą wyróżniającą ją spośród wielu firm jest posiadanie w ofercie biżuterii zdobionej bursztynem, który uważany jest za kamień posiadający wiele mocy.

 

Kupując pomagasz…  

Dokonując zakupów na stronie koval.club/wpierasz organizację wyborów Miss Wheelchair World, gdyż firma Koval podjęła współpracę z Fundacją Jedyna Taka i będzie przekazywać 10% dochodu z każdej transakcji.

Miss Wheelchair World to wydarzenie międzynarodowe, które wymaga ogromnego wkładu finansowego i dlatego cieszymy się, że są takie firmy jak Koval, które chcą nam pomóc w jego organizacji.

Modelką, która wzięła udział w sesji promującej biżuterię firmy Koval jest piękna Adrianna Zawadzińska – Miss Polski na Wózku 2016 i nasza reprezentantka na wyborach Miss Wheelchair World.

Zrób to już dziś…

Nie zwlekaj tylko zajrzyj na stronę koval.club/ i spraw sobie lub komuś bliskiemu prezent, który zachwyci Was swoją wyjątkowością.

 

Modelka: Adrianna Zawadzińska - Miss Polski na Wózku 2016

Fot: What Katie Shot

Make up: Magiczne Pędzelki

Fryzura: Mobilny Salon Fryzjerski Justi

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.