Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Adrianna Zawadzińska ambasadorką Wings for Life!

Wings for Life World Run to wyjątkowy bieg mający na celu zrzeszać ludzi w jednej słusznej sprawie. Biegnąc finansujesz badania nad rdzeniem kręgowym. Biegniesz dla tych, którzy nie mogą! I to jest wspaniałe! Liczymy, że w tym roku również i Wy do nas dołączycie. Wejdź tutaj https://teams.wingsforlifeworldrun.com/pl/ i zapisz się do drużyny "Jedyna Taka". 

 

 

Jedyna Taka drużyna…

Fundacja Jedyna Taka już po raz czwarty pojawi się w Poznaniu, by wziąć udział w biegu. W tym roku Fundacja Jedyna Taka wystawia swoją drużynę - Jedyna Taka - na czele, której wystartuje Ambasadorka biegu Adrianna Zawadzińska – Miss Polski na Wózku 2016. Aby zapisać się do drużyny Ady wystarczy wejść w link drużyna "Jedyna Taka" i postępować zgodnie z instrukcją dostępną na stronie.

 

O biegu…

To jedyny globalny bieg, w którym meta, będąca Samochodem Pościgowym, goni zawodników. Odbywa się on w 24 lokalizacjach na świecie i rozpoczyna dokładnie o tej samej godzinie. Bieg skierowany jest absolutnie do wszystkich, którzy chcą wspomóc działania organizacji zbierającej fundusze na badania nad rdzeniem kręgowym. 100% wpłat z rejestracji zawodników kierowanych jest właśnie na ten cel.

 

Coś więcej…

Start biegu Wings for Life World Run odbędzie się 7. maja 2017 o godzinie 13:00 w Poznaniu. O godzinie 13:30 na trasę wyruszy Samochód Pościgowy. Uczestnicy  biegną dopóki wspomniany samochód–meta ich „złapie”. Wyprzedzenie przez Samochód Pościgowy oznacza koniec biegu. Zapisy internetowe będą przyjmowane do godz. 13:00, 3. maja, a wpisowe przez cały okres rejestracji wynosi 120 złotych.

 

Warte uwagi…

To jeden z nielicznych biegów, którego regulamin zezwala na udział także osobom poruszającym się za pomocą wózka. Pokazuje tym samym, że wszyscy powinniśmy dbać o siebie. Sport jest dla każdego, a bieganie ma jednoczyć pasjonatów zdrowego stylu życia, niezależnie od motoryki.

 

Razem możemy więcej…

Ważny społeczny cel oraz realna szansa na zmianę życia osób poruszających się na wózkach przyciąga do Poznania coraz więcej osób. Budowanie świadomości urazów rdzenia kręgowego oraz zbieranie funduszy na badania nad tym schorzeniem to główna idea całego wydarzenia, którą może wesprzeć każdy.

 

W tamtym roku drużyna "Jedyna Taka" pod wodzą Katarzyny Kozioł - Miss Polski na Wózku 2015, ambasadorki biegu osiągnęła niesamowite wyniki:

Monika Walczak – 20,30 km,

Julia Torla – 17,14 km,

Olga (Alaba) Fijałkowska i Rafał Alaba – 14,18 km,

Ireneusz Joński – 12,23 km,

Katarzyna Kozioł – 10,39 km,

Karolina Goździewicz – 9,71 km,

Sylwia Klusek – 8,5 km,

Aleksandra Karpińska i Damian Ciesielski – 7,85 km,

Katarzyna Jońska – 6,26 km.

 

Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę organizatora biegu http://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/.

 

A tymczasem przypominamy jak to było w 2016 roku! 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.