Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Kandydatka #2: Małgorzata Bożek

Jestem niepoprawną marzycielką i romantyczką, uwielbiam poznawać nowe miejsca ,jestem otwarta na nowe znajomości.

Chciałabym spełnić swoje marzenia oraz zrealizować postanowione sobie cele.

Wierzę, że dam radę .

Udział w Wyborach Miss Polski na Wózku pozwoli mi chociaż w połowie spełnić swoje marzenia oraz pokazać innym ludziom, że niepełnosprawność nie oznacza odizolowania się oraz niekorzystania z życia.

Małgorzata Bożek
Oddanych głosów 369

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #2

369 głosów

Małgorzata Bożek

Kandydatka #3: Urszula Bydlińska

Mam na imię Ula. 

Z wykształcenia i miłości jestem historyczką, z pasji malarką. Uśmiechniętą, energiczną osobą. Kocham zwierzęta i przyrodę.

Gdy wokół się dużo dzieje, jestem w swoim żywiole. Aktywnie uczestniczę w życiu mojej gminy i parafii. Ponadto pracuję, sprzątam, gotuję, lubię prasować... A w wolnych chwilach maluję, czytam, słucham muzyki... i ciągle szukam nowych wyzwań.

Urszula Bydlińska
Oddanych głosów 1030

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #3

1030 głosów

Urszula Bydlińska

Kandydatka #4: Agata Cybuchowska

"Nie szukam ograniczeń w możliwościach, lecz możliwości w ograniczeniach". Interesuję się modą, makijażem oraz stylizacją paznokci. Jestem kreatywną i otwartą osobą. Bardzo lubię pozować do zdjęć i wybierać stylizacje do sesji.

Agata Cybuchowska
Oddanych głosów 185

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #4

185 głosów

Agata Cybuchowska

Kandydatka #5: Marta Czachor

Nazywam się Marta, mam 20 lat. Na wózku poruszam się od urodzenia. Jestem z Jastarni, ale aktualnie mieszkam w Złotowie, gdzie uczę się w Policealnej Szkole Medycznej w Złotowie na kierunku Terapia Zajęciowa. Na co dzień jestem wolontariuszką w hospicjum w Złotowie.

W lutym zostałam ambasadorką projektu "440 km po zmianę". Uwielbiam przełamywać stereotypy o osobach z niepełnosprawnością.

Marta Czachor
Oddanych głosów 576

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #5

576 głosów

Marta Czachor

Kandydatka #6: Joanna Czajka

Mam na imię Asia. Poruszam się na wózku od urodzenia. Jestem osobą pogodną i wesołą. 

Próbuję swoich sił w makijażu - to moja pasja, dzięki temu się spełniam.

Joanna Czajka
Oddanych głosów 317

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #6

317 głosów

Joanna Czajka

Kandydatka #7: Wioletta Czyjt

Nazywam się Wiola. Mam 20 lat. Od ponad 4 lat poruszam się na wózku. Jestem zeszłoroczną maturzystką oraz absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Łancucie. Na co dzień jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, zadowoloną z życia i pełną pomysłów. Nie znoszę nudy, dlatego zawsze potrafię znaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie. W ostatnim czasie zaczęłam interesować się modą, dlatego też zakupiłam maszynę do szycia i zaczęłam szyć własne projekty. 

Wolny czas spędzam na siłowni, basenie oraz na spotkaniach z przyjaciółmi. Ponadto lubię przygody i dobrą zabawę. Stąd moja decyzja o udziale w tym konkursie.

Wioletta Czyjt
Oddanych głosów 1400

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #7

1400 głosów

Wioletta Czyjt

Kandydatka #8: Małgorzata Dobosz

Jestem niewysoką szatynką o piwnych oczach, wrażliwą, ciepłą i towarzyską. Cenię szczerość, uczciwość, i lojalność. Moje pasje to: dobra książka i dobra muzyka. Zawsze staram się wspierać na duchu rozmową i radą moich znajomych i przyjaciół.

Umiem słuchać. Pomaga mi w tym także zdobyte wykształcenie psychologa i własne doświadczenia życiowe.

Małgorzata Dobosz
Oddanych głosów 515

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #8

515 głosów

Małgorzata Dobosz

Kandydatka #9: Agata Dyjasz

 Cześć, jestem Agata. Mam 21 lat i mieszkam w Warszawie. Kiedy byłam małą dziewczynką w wieku 7 lat zaczął mnie interesować język hiszpański i wszystko co jest z nim związane, np. kraje ispanojęzyczne, kultura Hiszpanii oraz zwyczaje tam panujące. Następnie zaczęłam oglądać telenowele meksykańskie poprzez które nauczyłam się tego języka. Dzięki temu nie korzystałam z żadnych lekcji przygotowujących mnie do matury z języka hiszpańskiego ani w stopniu podstawowym ani rozszerzonym. Mimo to w obu testach maturalnych udało mi się zdobyć na tyle wysoki procent, który pozwolił mi dostać się na Iberystykę Uniwersytetu Warszawskiego. Gdzie obecnie uczę się także języka portugalskiego. Mam nadzieję, że w przyszłości zostanę tłumaczem któregoś z nich. To tyle jeśli chodzi o moje zainteresowania. 

A co do urody to moim największym atutem jest to, że wiele osób twierdzi iż w danym dniu wyglądam bardzo ładnie chociaż zazwyczaj nie mam na twarzy ani trochę makijażu. Myślę, że największą zaletą każdej kobiety powinna być zdolność do skupienia na sobie uwagi innych swoją naturalną urodą, a nie sztuczną pięknością stworzoną za pomocą kosmetyków. Bo każda z nas powinna pamiętać, że nie liczy się to czy mamy figurę supermodelki czy nie, lecz to jak postrzegają nas bliskie nam osoby, dla których z pewnością zawsze jesteśmy piękne. Dla mnie ważniejszy jest charakter człowieka. Opisując swoje zalety i wady postrzegam siebie jako osobę z temperamentem godnym latynoskiej duszy. 

Jestem towarzyska, otwarta na nowe znajomości i pozytywnie szalona. Uwielbiam gorące szalone rytmy. Nie brakuje mi też wad takich jak ta, że często zapominam o różnych rzeczach i ciężko mi jest podjąć ostateczną decyzję w jakiejś sprawie. Książki czytam wtedy gdy muszę, bywam zbyt impulsywna, czasami irytuję się nawet z błahego powodu. Stale jednak nad sobą pracuję i mam nadzieję, że pewnego dnia zmienię się na lepsze. Adios amigos.

Trzymajcie się ciepło.

Agata Dyjasz
Oddanych głosów 219

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #9

219 głosów

Agata Dyjasz

Kandydatka #10: Iwona Dziuk

Jestem otwartą osobą cieszącą się życiem.

Pomimo swoich ograniczeń jestem wesoła, lubię się bawić w towarzystwie innych ludzi.

Kocham naturę i lubię ją fotografować.

Kocham zwierzęta.

Poszukuję nowych doświadczeń aby nie zatrzymywać się w miejscu. 

Jestem szatynką o niebieskich oczach, szczupła, wysoka o długich nogach.

Iwona Dziuk
Oddanych głosów 230

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #10

230 głosów

Iwona Dziuk

Kandydatka #11: Eliza Gazda

"W życiu nigdy się nie poddawaj i walcz o swoje"

Eliza Gazda
Oddanych głosów 214

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #11

214 głosów

Eliza Gazda

Kandydatka #12: Monika Goliaszewska

Uparta optymistka, zawsze dążąca do wyznaczonego celu. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Wychodzi z założenia, że nic się nie dzieje bez powodu. Ceni sobie wrażliwość. Nie toleruje kłamstwa oraz ludzkiej dwulicowości. Służy pomocą innym. Brała udział w pierwszej sesji zdjęciowej do Equal Models Agency.

Monika Goliaszewska
Oddanych głosów 130

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #12

130 głosów

Monika Goliaszewska

Kandydatka #13: Aleksandra Grzesiak

Witajcie! Chciałabym powiedzieć Wam kilka słów o sobie.

Mam na imię Ola, pochodzę z Modlina. Należę do osób niezwykle energicznych, pogodnych, uwielbiających spędzać dużo czasu wśród znajomych. Bardzo istotną częścią mojego życia jest rodzina. Jestem wrażliwą, pełną radości, wiary i zapału osobą. Aktywnie uczestniczę w różnych imprezach charytatywnych. Od 3 lat chodzę na zajęcia Zumby, którą pokochałam od pierwszego dnia. Moim pragnieniem jest dalej rozwijać się w tym kierunku. Mam wiele marzeń, czasem błądzę z głową w chmurach. Wiem, że marzenia się spełniają. Pozwólcie, że wymienię kilka z nich: bardzo chciałabym zobaczyć troszkę świata, odwiedzić różne kraje, tj.: Francja, Tunezja czy Hollywood w USA. Jednak największym z tych marzeń jest założenie Fundacji. Fundacja, której szczególnym założeniem byłoby udzielanie pomocy i wsparcia osobom chorującym lub będącym po wypadkach. 

Mam nadzieję, że spodobała się Państwu moja skromna osoba.

Aleksandra Grzesiak
Oddanych głosów 133

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #13

133 głosów

Aleksandra Grzesiak

Kandydatka #14: Karolina Hardej

Czy wiesz, że nie ma przypadków? Punkt widzenia wszystko zmienia :) Miej odwagę wziąć odpowiedzialność za swoje życie, bo ono jest tylko twoje i nikt za ciebie go nie przeżyje! 

Kiedy zrozumiałam, z każdym dniem coraz bardziej, że wszystkie ograniczenia kryją się w głowie, przeorganizowałam całkowicie moje priorytety i zyskałam nową siłę wewnę3ną :)

Moim osobistym mottem jest: "Im więcej ograniczeń, tym więcej okazji do przekraczania ich"

Karolina Hardej
Oddanych głosów 818

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #14

818 głosów

Karolina Hardej

Kandydatka #15: Agata Kendzierawska

Nie jestem idealna, ważne, że jestem wyjątkowa. Każdy dzień, który przeżywam, jest dla mnie specjalną okazją. Najcenniejsza jest dla mnie rodzina oraz przyjaciele, natomiast udział w konkursie jest dla mnie wspaniałą przygodą i możliwością poznania nowych ludzi.

Agata Kendzierawska
Oddanych głosów 87

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #15

87 głosów

Agata Kendzierawska

Kandydatka #16: Marlena Kleinschmidt

"Swoim życiem budź do życia innych"

 

Nie ważne czy jest się wysoką czy niską, rudą czy blondynką albo i łysą, czy z wózkiem czy z kulą - każda z nas ma coś w sobie, co można podkreślić, by poczuć się piękną. 

I to właśnie chcę pokazać.

 

Prowadzę bloga na Facebook'u, gdzie pokazuje moje ulubione i sprawdzone kosmetyki, zdjęcia z sesji, paznokcie oraz makijaże okolicznościowe, w których chcę wydobyć piękno z kobiety, by potem widzieć jej zadowolony uśmiech, bo uważam, że zadowolona kobieta to piękna kobieta, a uśmiech to wisienka na torcie.

 

Pozdrawiam Marlena <3 :)

Marlena Kleinschmidt
Oddanych głosów 2055

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #16

2055 głosów

Marlena Kleinschmidt

Kandydatka #17: Emilia Krok

Przyszłam na świat jako ważący przeszło 4 kilogramy cud. Podobno wyglądałam jakbym miała kilka tygodni. Silne, zdrowe dziecko o cudnych błękitnych oczach. Nikt wtedy nie przypuszczałby, że za 2,5 roku u tego szkraba wykryty zostanie nowotwór, który na zawsze odmieni jego życie. Wózek w moim przypadku nie jest jednak jego efektem, jest to skutek błędnie postawionej diagnozy. Lekarze w Poznaniu pomylili się, określając mój nowotwór jako złośliwy. Przebrnęłam przez wykańczającą i wyniszczającą cały organizm chemioterapię. W końcu moja mama usłyszała zalecenia „hospicjum domowe- czekać na śmierć i pożegnać się z dzieckiem”. Można sobie jedynie wyobrazić dramat matki, która nie zdążyła się nacieszyć dzieckiem, a już musi się z nim pożegnać. Ogromny bunt i upór zaprowadził moją mamę do kliniki w Krakowie. Można to nazwać cudem, a może nagrodą dla walczącej kobiety, ale tam ten sam nowotwór okazał się być niezłośliwy i operacyjny. Niestety szkody, które wyrządziła zbyt późna interwencja lekarzy oraz błędne leczenie sprawiły, że teraz poruszam się na wózku. Moją historię można postrzegać jako smutną, niesprawiedliwą, pytać się dlaczego to małe dziecko, przecież niczemu nie zawiniło? Ja jednak patrzę na swoje życie jak na prawdziwy cud, ponieważ zyskałam je dwukrotnie, raz gdy przyszłam na ten świat i drugi, gdy udało mi się uciec z objęć śmierci. Staram się cieszyć każdym dniem, doceniać to że żyję, że otaczają mnie cudowni ludzie i kochająca rodzina. Swoje słabości staram się obracać w siłę; studiuję inżynierię biomedyczną na Politechnice Poznańskiej, by w przyszłości tworzyć udogodnienia dla osób niepełnosprawnych , bo kto zna nas lepiej niż my sami? Pływam w Akademickim Związku Sportowym, startuję w zawodach reprezentując uczelnię (z małymi sukcesami jak srebrny i złoty medal). Interesuję się także behawiorystką zwierzęcą. Mam czarną labradorkę imieniem Campari, którą sama wyszkoliłam na mojego psa asystującego (o tak mądrala potrafi zapalać światło, otwierać szafki, podawać mi monety, czy przywozić wózek). To o czym obecnie marzę, to żeby stworzyć nowy wizerunek modelki, jako kobiety aktywnej, spełnionej, prawdziwej, a nie wykreowanej pod nierealny wzorzec. Jeśli Drogi Czytelniku dobrnąłeś do tego momentu to dziękuję, że zechciałeś poznać moją historię i jednocześnie proszę o jeszcze jedno- możliwość wzięcia udziału w konkursie.

Emilia Krok
Oddanych głosów 140

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #17

140 głosów

Emilia Krok

Kandydatka #18: Karolina Kubik

Jestem osobą bardzo ambitną, wrażliwą na potrzeby innych ludzi, lubiącą aktywny tryb życia. Chętnie podejmuję nowe działania oraz zawieram znajomości. W weekendy współpracuję z Fundacją Aktywnej Rehabilitacji FAR w Lublinie współprowadząc zajęcia dla dzieci poruszających się na wózkach.

Karolina Kubik
Oddanych głosów 390

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #18

390 głosów

Karolina Kubik

Kandydatka #19: Beata Matyasik

Życie to echo. To co wysyłasz. Świat wraca do ciebie. To co siejesz - zbierasz. To co dostrzegasz w innych istnieje w Tobie.

Beata Matyasik
Oddanych głosów 403

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #19

403 głosów

Beata Matyasik

Kandydatka #20: Paulina Narożnik

Mam na imię Paulina, mam 18 lat, jestem z Radomia. W tym roku kończę Liceum Ogólnokształcące. Jestem otwartą osobą i pozytywnie nastawioną do życia. Interesuję się fotografią oraz modą. W wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi.

Paulina Narożnik
Oddanych głosów 113

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #20

113 głosów

Paulina Narożnik

Kandydatka #21: Iwona Necel

Mam na imię Iwona, jestem wysoką blondynką o niebieskich oczach. Ukończyłam studia na kierunku logopedia. Obecnie pracuję i zajmuję się córeczką. Mam w sobie mnóstwo energii i zapału do życia. Staram się zwalczyć wszystkie przeszkody stojące mi na drodze do upragnionego celu. Uwielbiam podróżować i zwiedzać świat. 

Iwona Necel
Oddanych głosów 364

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #21

364 głosów

Iwona Necel

Kandydatka #22: Paula Nolbert

Jeśli ktoś skreślił cię już na starcie, nie poddawaj się tylko udowodnij, że jesteś wart tego, co chcesz osiągnąć.

Paula Nolbert
Oddanych głosów 437

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #22

437 głosów

Paula Nolbert

Kandydatka #23: Agnieszka Patatyn

Agnieszka Patatyn, magister prawa, mam 29 lat. Interesuję się kinem, modą. Lubię czytać książki kryminalne. Obecnie jestem studentką na studiach podyplomowych w zakresie administracji - rejestrami stanu cywilnego. Lubię pływać. Słucham muzyki, najlepiej Damiana Ukeje. Lubię oglądać filmy w kinie o tematyce różnej. Jestem uśmiechnięta, życzliwa i radosna.

Agnieszka Patatyn
Oddanych głosów 128

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #23

128 głosów

Agnieszka Patatyn

Kandydatka #24: Ania Płoszyńska

Nazywam się Ania Płoszyńska i mam 18. lat. W sierpniu 2015 r. uległam wypadkowi. Od tamtej pory jestem sparaliżowana od pasa w dół i jeżdżę na wózku. Jestem mistrzynią w karate, teraz swoją pasję i umiejętności wykorzystuję do pokonywania codziennych przeciwności losu. Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do życia, bardzo sympatyczną. Swoją energią chcę zarażać innych. Jako Miss Polski pomagałabym innym w czerpaniu radości z małych rzeczy i starałabym się każdego dnia obdarzać uśmiechem, by życie każdego z nas nabrało kolorów.

Ania Płoszyńska
Oddanych głosów 661

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #24

661 głosów

Ania Płoszyńska

Kandydatka #25: Urszula Sanocka

Nazywam się Ula. Od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim. Jednak nie przeszkadza mi to w realizowaniu się jako żona i mama dla Nikoli (którą z mężem adoptowaliśmy). Do życia podchodzę z wielką energią, pasją i z uśmiechem na twarzy. 

W założonych sobie celach staram się je sumiennie realizować.

Urszula Sanocka
Oddanych głosów 617

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #25

617 głosów

Urszula Sanocka

Kandydatka #26: Monika Smyk

Mam na imię Monika Smyk. Pochodzę z małej miejscowości w województwie lubelskim. Mam 35 lat. W poszukiwaniu samodzielności odnalazłam swoje miejsce i nie tylko w mieście Ciechanów. Z Ciechanowem i nie tylko tak jak już wcześniej wspomniałam tu jest moja druga połowa zżyta jestem około 10 lat.

Monika Smyk
Oddanych głosów 65

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #26

65 głosów

Monika Smyk

Kandydatka #27: Anna Stasiak

Na imię mam Ania i jestem studentką trzeciego roku resocjalizacji. Na co dzień pracuję jako wychowawca w socjoterapeutycznym klubie środowiskowym. Lubię swoją pracę, ponieważ polega ona na kontakcie z drugim człowiekiem, co sprawia mi ogromną przyjemność. Moje motto życiowe to: "Nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny". Myślę sobie, że warto cieszyć się każdą chwilą, która sprawia nam radość. Mimo swojej niepełnosprawności dążę do realizacji celów, które nieustannie sobie wyznaczam. Z pewnością nie jestem typem samotnika, lubię przebywać wśród ludzi. W wolnych chwilach chodzę na siłownię, na długie spacery spotykam się ze znajomymi. Lubię nowe przygody i wyzwania, a ten konkurs jest dla mnie zarówno jednym, jak i drugim. W normalnym funkcjonowaniu pomaga mi moje pozytywne nastawienie do świata.

Anna Stasiak
Oddanych głosów 662

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #27

662 głosów

Anna Stasiak

Kandydatka #28: Agnieszka Szwacz

Nazywam się Agnieszka Szwacz, mam 23. lata, mieszkam w Woli Buchowskiej woj. podkarpackie.

Zachęcam Państwa do oddania głosu na moją osobę, dzięki temu przeżyję niezapomnianą przygodę, pokażę, że osoby z niepełnosprawnością są tak samo wartościowe jak osoby sprawne.

Agnieszka Szwacz
Oddanych głosów 900

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #28

900 głosów

Agnieszka Szwacz

Kandydatka #29: Justyna Trybus

Witam,

Mam na imię Justyna. Mam 23. lata i mieszkam w Krośnie w woj. podkarpackim. Choruję na przepuklinę oponowo-rdzeniową. Z zawodu jestem Technikiem Informatykiem oraz Stylistką Paznokci. Od niedawna pracuję w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji jako instruktorka. Posiadam również od roku prawo jazdy kategorii B. Zgłosiłam swoją kandydaturę, aby pokazać kobietom na wózku, że wszystko jest możliwe, trzeba tylko się odważyć. Moim osobistym celem jest uzyskanie większej pewności siebie poprzez udział w tym konkursie.

Justyna Trybus
Oddanych głosów 832

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #29

832 głosów

Justyna Trybus

Kandydatka #30: Katarzyna Wasiak

Katarzyna Wasiak - z zamiłowania przyszła dziennikarka radiowa, podróżnik z pasją dążący do przełamywania barier, aktywistka współpracująca ze stowarzyszeniem "Przyszłość naszych dzieci". Współpracuje z lokalną gazetą grójecką oraz stowarzyszeniem "Przyjaciół Integracji". Prywatnie siostra, córka, dziewczyna, czyli realizatorka wszystkiego co daje jej życie.

Katarzyna Wasiak
Oddanych głosów 342

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #30

342 głosów

Katarzyna Wasiak

Kandydatka #31: Wioleta Więckowska

Jestem niepoprawną optymistką. Znajomi mówią, że jestem również jak akumulatorek, który ładuje ich pozytywną energią. Kocham szpilki i uważam, że jestem do nich stworzona – przecież nie muszę w nich biegać. Mam totalnego bzika na punkcie makijażu i paznokci. Pozytywnie zakręcona i wiecznie uśmiechnięta – chociaż potrafię się wzruszyć (nawet na "głupich" filmach). Nie marnuję czasu na zamartwianie się i jestem otwarta na to, co przynosi mi los. Chociaż często życie podkłada mi kłody pod koła, ja się nie poddaję i z uśmiechem je pokonuję.

Wioleta Więckowska
Oddanych głosów 133

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #31

133 głosów

Wioleta Więckowska

Kandydatka #32: Izabela Wilk

Izabela Wilk - Rzeszów, woj. podkarpackie.

 

Jestem jaka jestem :)

Izabela Wilk
Oddanych głosów 594

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #32

594 głosów

Izabela Wilk

Kandydatka #33: Agnieszka Wiszniewska

Mam na imię Agnieszka. Kocham wszystkich ludzi i zwierzęta. Jestem pełna optymizmu, nadziei i wiary w lepsze jutro, którym chcę ,,zarażać" innych.
Agnieszka Wiszniewska
Oddanych głosów 366

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #33

366 głosów

Agnieszka Wiszniewska

Kandydatka #34: Lidia Wiśniewska

Lidia Wiśniewska
Oddanych głosów 64

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #34

64 głosów

Lidia Wiśniewska

Kandydatka #35: Patrycja Wójciak

Nazywam się Patrycja, mam 20 lat. Na wózku poruszam się od roku. Na co dzień pracuję jako pracownik administracyjno-biurowy, dodatkowo uczę się w American Business Academy na kierunku promocja zdrowia z dietoprofilaktyką. Moją pasją jest sport, trenuję szermierkę w Integracyjnym Klubie Sportowym (IKS-AWF) oraz uczęszczam na treningi wheelchair crossfit, Wilanów. Jestem osobą ambitną, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi i otwartą na nowe doświadczenia, dlatego też cieszę się z możliwości wzięcia udzialu w konkursie Miss Polski na Wózku.

Patrycja Wójciak
Oddanych głosów 570

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #35

570 głosów

Patrycja Wójciak

Kandydatka #36: Marta Wyrozumska

Energiczna, wesoła osóbka z dużym uśmiechem. Ciągle gdzieś mnie niesie, nie lubię za długo siedzieć w jednym miejscu. Zawsze mam czs dla rodziny i przyjaciół oraz na poznawanie nowych miejsc.

W pracy profesjonalistka, w życiu romantyczka w spodniach. Wciąż czekam na idealne zdjęcie fali.

Marta Wyrozumska
Oddanych głosów 72

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #36

72 głosów

Marta Wyrozumska

Kandydatka #37: Karolina Wyrwicz

Cześć, mam na imię Karolina. Jestem 19-letnią sympatyczną osobą, która od roku porusza się na wózku inwalidzkim. Do udziału w konkursie namówili mnie przyjaciele i znajomi. Będzie mi bardzo miło, jeżeli nie tylko oni na mnie zagłosują, ale również Ty! :)

Karolina Wyrwicz
Oddanych głosów 316

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #37

316 głosów

Karolina Wyrwicz

Kandydatka #38: Maria Zagórna

Mam 33. lata, od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim. Ukończyłam szkołę kosmetyczną. Na co dzień pracuję w biurze na stanowisku Pracownik Biurowy. W przyszłości chciałabym zostać kosmetyczką.

Maria Zagórna
Oddanych głosów 57

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #38

57 głosów

Maria Zagórna

Kandydatka #39: Elżbieta Zarzecka

Mam na imię Elżbieta. Na wózku poruszam się od ponad 5. lat. Przed nieudaną operacją kręgosłupa prowadziłam gabinet kosmetyczny, który był moim sposobem na życie. Dziś "szlifowanie pazurków" jest moim hobby.

Jestem osobą energiczną, uśmiechniętą i otwartą na ludzi. Kocham zwierzęta, a moim pupilkiem jest york Atis.

Elżbieta Zarzecka
Oddanych głosów 4596

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #39

4596 głosów

Elżbieta Zarzecka

Kandydatka #40: Adrianna Zawadzińska

Życie serwuje nam wiele wyzwań, którym staram się sprostać na różnych płaszczyznach. Staram się żyć jak każdy z nas, jakoś nienormalnie w tym normalnym świecie :)

Niepoprawna optymistka z ogromnym dystansem do samej siebie, patrząca na wiele rzeczy z przymrużeniem oka. Siedzi we mnie artystyczna dusza, poszukująca swojej drogi i kierunku, w którym powinnam podążać. Fascynuje mnie wszystko, co nas otacza i szukam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Szukam ciekawych inspiracji w codziennym życiu, by uczynić je wyjątkowym i szczęśliwym - życie jest cudowne! <3

Więcej o mnie na moim blogu adriannafeathers.com <3 :)

Adrianna Zawadzińska
Oddanych głosów 4445

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #40

4445 głosów

Adrianna Zawadzińska

Kandydatka #41: Aleksandra Zielińska

Urodziłam się z przepukliną oponowo-rdzeniową. Całe swoje życie byłam rehabilitowana i każdego dnia walczyłam o to, by funkcjonować samodzielnie i normalnie. Obecnie studiuję psychologię na IV roku. W przyszłości chcę być terapeutą i pomagać innym. Bardzo ważną częścią mojego życia jest sport. To moja pasja, która daje mi radość i siłę, a także pewność siebie. Jestem osobą z natury radosną, otwartą na innych i nastawioną optymistycznie do siebie i świata.

Aleksandra Zielińska
Oddanych głosów 152

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #41

152 głosów

Aleksandra Zielińska

Kandydatka #42: Grażyna Żany

Nazywam się Grażyna. Jestem osobą wesołą, towarzyską, otwartą na potrzeby ludzi wokół mnie, chętną do udzielania pomocy i wsparcia. Jestem kobietą konsekwentną i wytrwałą w dążeniu do celu, nie poddaję się mimo przeciwności. Mam swoje zdanie i staram się je wyrazić, ale też liczę się ze zdaniem innych. Umiem słuchać. Moimi atutami są: zaradność życiowa, komunikatywność i zdolności manualne. Pomimo znacznych ograniczeń zazwyczaj potrafię dopiąć swego. Zależy mi na tym, by osoby zdrowe potrafiły dostrzec w niepełnosprawnych przede wszystkim człowieka, a nie wózek i nie utożsamiały ograniczeń ich ciała z ograniczeniami serca, umysłu czy ducha. Nie lubię współczucia czy litości, bo nie czuję się inna czy gorsza od sprawnych ludzi. Kocham życie takim, jakim jest...

Grażyna Żany
Oddanych głosów 784

Głosowanie SMS zakończone
kandydatka #42

784 głosów

Grażyna Żany
Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.