Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

III Wybory Miss Polski na wózku

Rekrutacja kandydatek

Fundacja Jedyna Taka z radością ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do trzeciej już edycji wyborów Miss Polski na Wózku!

Chcesz przeżyć przygodę życia? Pokazać światu, że to właśnie TY jesteś najpiękniejsza? Wziąć udział w wyjątkowych warsztatach i poznać pełne pasji kobiety? A może po prostu chcesz się sprawdzić? Poznać Miss 2014 odbierając koronę z jej rąk? Nieważne jakie pobudki Tobą kierują – liczy się, że chcesz spróbować. Jeśli tylko masz ukończone 16 lat i poruszasz się na wózku – te wybory są dla Ciebie! Zgłoś się do nas!

 

Fundacja Jedyna Taka poprzez swoje działania promuje zmianę wizerunkową osób z niepełnosprawnością, w szczególności kobiet. Organizując wybory Miss Polski na Wózku pokazuje, że każda kobieta, niezależnie od motoryki, może być piękna. Wybory Miss Polski na Wózku zwracają uwagę na jeden ważny fakt: niepełnosprawna kobieta to przede wszystkim kobieta. I jeśli tylko chce – może być piękną panią, żoną, matką, czy businesswoman realizującą się zawodowo!

 

Przechodząc do finałowej dwunastki trafisz na kilka wspaniałych dni do stolicy kraju, by przeżyć coś naprawdę pozytywnie szalonego! Spotkania z fryzjerem, stylistą, metamorfozy, rozmowy z coachem i wiele innych. Po warsztatach przyjdzie czas na finał, w trakcie którego rozbłyśniesz w świetle reflektorów wraz z nowymi przyjaciółkami. Już na tym etapie wszystkie będziecie najpiękniejsze, a to przecież nie koniec – jury wybierze Miss Polski na Wózku 2015!

 

 

Zgłoś się już dziś! Wypełnij pobrane dokumenty, dołącz dwa zdjęcia: jedno portretowe, jedno całej sylwetki na wózku i prześlij do nas wszystko na adres:

 

Organizator konkursu: Fundacja Jedyna Taka

Współorganizator: Urząd Stołeczny Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury

Partnerzy : Quckie, Dobry Projekt, Meyra, Windopoldźwig

 

 

Podoba Ci się idea Wyborów Miss Polski na Wózku? Chcesz wspomóc zmianę wizerunkową osób niepełnosprawnych? A może jest kandydatka, której z całych sił kibicujesz?

Wstaw banner na swoją stronę/bloga/fanpage i pomóż nam promować wybory!

 

Konkurs ma charakter dwuetapowy:

I etap - spośród nadesłanych zgłoszeń społeczeństwo wybierze Finałową Dziesiątkę. Głosowanie odbędzie się na stronie www.jedyna-taka.pl i będzie realizowane za pomocą SMSów. Kobiety z największą ilością głosów zostaną zaproszone na Warsztaty Finalistek. Ponadto zostaną przyznane dwie dzikie karty – dla kandydatek, które wybierze specjalnie powołana komisja konkursowa.

II etap - Jury spośród Finałowej Dwunastki, podczas uroczystej Gali Finałowej wybierze Miss Polski na Wózku 2015, I i II Wicemiss Polski na Wózku 2015. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły:

Miss Popularności – finalistka z największą ilością głosów SMS

Miss Foto – wybrana przez fotografów posiadających akredytację podczas Gali Finałowej

Miss Publiczności – wybrana w trakcie Gali Finałowej przez Publiczność poprzez oddanie głosów na kuponach do głosowania.

 

Dokumenty rekrutacyjne

Banery

Kontakt

 

Organizator Konkursu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współorganizator Konkursu:

 

 

 

 

Patroni honorowi konkursu:

 

 

 

Partnerzy Fundacji:

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni:

 

 

 

 

 

Partnerzy konkursu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darczyńcy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wsparcie organizacyjne:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.