exact swissreplicawatch.to interests plenty of end users. fake rolex for sale for sale in usa can be adored by simply most successful men and women. 32 mm replicacrr.ru in black ceramic are presented to you. worksmen relentlessly purchased making high quality https://www.wherewatches.com. find great replicas relojes you like. cheap https://www.cartierreplicas.ru/ delivers the heart and soul of the discovery. we have top quality https://www.robins.to. Fundacja Jedyna Taka
Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

III Wybory Miss Polski na wózku

Rekrutacja kandydatek

Fundacja Jedyna Taka z radością ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do trzeciej już edycji wyborów Miss Polski na Wózku!

Chcesz przeżyć przygodę życia? Pokazać światu, że to właśnie TY jesteś najpiękniejsza? Wziąć udział w wyjątkowych warsztatach i poznać pełne pasji kobiety? A może po prostu chcesz się sprawdzić? Poznać Miss 2014 odbierając koronę z jej rąk? Nieważne jakie pobudki Tobą kierują – liczy się, że chcesz spróbować. Jeśli tylko masz ukończone 16 lat i poruszasz się na wózku – te wybory są dla Ciebie! Zgłoś się do nas!

 

Fundacja Jedyna Taka poprzez swoje działania promuje zmianę wizerunkową osób z niepełnosprawnością, w szczególności kobiet. Organizując wybory Miss Polski na Wózku pokazuje, że każda kobieta, niezależnie od motoryki, może być piękna. Wybory Miss Polski na Wózku zwracają uwagę na jeden ważny fakt: niepełnosprawna kobieta to przede wszystkim kobieta. I jeśli tylko chce – może być piękną panią, żoną, matką, czy businesswoman realizującą się zawodowo!

 

Przechodząc do finałowej dwunastki trafisz na kilka wspaniałych dni do stolicy kraju, by przeżyć coś naprawdę pozytywnie szalonego! Spotkania z fryzjerem, stylistą, metamorfozy, rozmowy z coachem i wiele innych. Po warsztatach przyjdzie czas na finał, w trakcie którego rozbłyśniesz w świetle reflektorów wraz z nowymi przyjaciółkami. Już na tym etapie wszystkie będziecie najpiękniejsze, a to przecież nie koniec – jury wybierze Miss Polski na Wózku 2015!

 

 

Zgłoś się już dziś! Wypełnij pobrane dokumenty, dołącz dwa zdjęcia: jedno portretowe, jedno całej sylwetki na wózku i prześlij do nas wszystko na adres:

 

Organizator konkursu: Fundacja Jedyna Taka

Współorganizator: Urząd Stołeczny Warszawa, Bemowskie Centrum Kultury

Partnerzy : Quckie, Dobry Projekt, Meyra, Windopoldźwig

 

 

Podoba Ci się idea Wyborów Miss Polski na Wózku? Chcesz wspomóc zmianę wizerunkową osób niepełnosprawnych? A może jest kandydatka, której z całych sił kibicujesz?

Wstaw banner na swoją stronę/bloga/fanpage i pomóż nam promować wybory!

 

Konkurs ma charakter dwuetapowy:

I etap - spośród nadesłanych zgłoszeń społeczeństwo wybierze Finałową Dziesiątkę. Głosowanie odbędzie się na stronie www.jedyna-taka.pl i będzie realizowane za pomocą SMSów. Kobiety z największą ilością głosów zostaną zaproszone na Warsztaty Finalistek. Ponadto zostaną przyznane dwie dzikie karty – dla kandydatek, które wybierze specjalnie powołana komisja konkursowa.

II etap - Jury spośród Finałowej Dwunastki, podczas uroczystej Gali Finałowej wybierze Miss Polski na Wózku 2015, I i II Wicemiss Polski na Wózku 2015. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły:

Miss Popularności – finalistka z największą ilością głosów SMS

Miss Foto – wybrana przez fotografów posiadających akredytację podczas Gali Finałowej

Miss Publiczności – wybrana w trakcie Gali Finałowej przez Publiczność poprzez oddanie głosów na kuponach do głosowania.

 

Dokumenty rekrutacyjne

Banery

Kontakt

 

Organizator Konkursu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współorganizator Konkursu:

 

 

 

 

Patroni honorowi konkursu:

 

 

 

Partnerzy Fundacji:

 

 

 

 

 

 

 

 

Patroni medialni:

 

 

 

 

 

Partnerzy konkursu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Darczyńcy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wsparcie organizacyjne:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.