Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Zapraszamy na Galę Finałową

 

Fundacja Jedyna Taka w imieniu wszystkich partnerów i uczestniczek ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie jakim niewątpliwie jest Gala Finałowa Miss Polski na wózku 2014, która odbędzie się 16 sierpnia o godzinie 19:30 w Amfiteatrze w parku Górczewska na warszawskim Bemowie. Całość poprzedzi piknik integracyjny, który rozpocznie się o godzinie 14:00.

Wybory Miss Polski na wózku organizowane sa przez Fundację Jedyna Taka przy współpracy z Fundacją PZU i Bemowskim Centrum Kultury - ArtBem, a honorowy patronat nad Galą Finałową objął Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy P. Hanna Gronkiewicz - Waltz. Ten wyjątkowy konkurs ma za zadanie zmieniać wizerunek osób z niepłnosprawnością w społeczeństwie.

Trwające miesiąc wcześniej Warsztaty Finalistek przygotowały kandydatki do występu podczas Gali Finałowej. Finalistki wzięły udział w wielu zajęciach takich jak: choreografia, sesje fotograficzne, kurs pielęgnacji ciała, stylizacja, brafitting, kurs wizażu, a także części artystycznej "pod osłoną sztuki" czyli malowanie osłon na wózki, które zostaną przekazane na cele charytatywne. Podczas występu dziewczyny zaprezentują swoje sylwetki co pomoże zebranemu tego wieczora Jury wybrać nową Miss Polski na wózku 2014, która przez najbliższy rok będzie piastować tytuł Najpiękniejszej Polki poruszającej się przy pomocy wózka.

Projekt jest realizowany dzięki zaangażowaniu wielu  wolontariuszy, a także partnerom Fundacji Jedyna Taka: Firma Świt Pharma, Quickie, Fundacja Bezcenne Zdrowie, Dobry Projekt, Meyra.

Zachęcamy Państwa do przybycia i wspólne uczestnictwo w aktywnościach w dniu 16 sierpnia 2014

14.00-19.30 Piknik Integracyjny: liczne atrakcje, wystawcy, konkursy
19.30-21.00 Gala Finałowa Miss Polski na wózku 2014

Razem zmieniajmy wizerunek osób z niepełnosprawnością i angażujmy się w działania na rzecz integracji społeczeństwa i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.

 

Organizator Konkursu

Współorganizator Konkursu

 

 

Patronat Honorowy

Partner Główny

Oficjalny Partner

Partner Konkursu

 

Darczyńcy

 

Patronat Medialny

Wsparcie Organizacyjne

 

 
 
Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.