Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Gala Finałowa

Zapraszamy Państwa  4 sierpnia do Ciechocinka na Galę Finałową I Wyborów Miss Polski na wózku. Imprezę poprzedzi piknik integracyjny, który rozpocznie się o godzinie 17:00, a  główny punkt programu - Gala Finałowa zaplanowana jest na godzinę 19:30.

 

Konkurs I Wybory Miss Polski na wózku współfinansowany przez:

- Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego

 

Wsparcia finansowego udzielili również:

- Burmistrza Miasta Ciechocinek


Chcemy zaprezentować Państwu Finalistki oraz miejsce w województwie kujawsko-pomorskim w którym odbędzie się to niezwykłe wydarzenie jakim są Wybory Miss na wózku.


W tej pięknej perle polskich uzdrowisk w Muszli Koncertowej w niedzielę w godzinach wieczornych zabrzmi muzyka i zaprezentują się Finalistki konkursu. Poznamy 10 najpiękniejszych kobiet Polski poruszające się na wózkach.


Dziesiątka Finałowa  została wybrana spośród 72 zgłoszonych kandydatur w głosowaniu on-line za pomocą Internetu w dniach 23.04-23.05. Każdy zainteresowany mógł oddać głos na swoje kandydatki. Cieszymy się iż nasz konkurs sprawił iż pół miliona osób odwiedziło w tym czasie stronę do głosowania i wyraziło poparcie dla idee konkursu jaką jest Integracja Społeczna osób sprawnych z osobami z niepełnosprawnością.


Dzięki przychylności hotelu Akor który w dniach 10-16.06 który gościł Finalistki konkursu, mogliśmy podjąć przygotowania do Gali Finałowej. Dzięki zaangażowaniu profesjonalistów z choreografii, stylizacji, fryzjerstwa, wizaż, fotografów oraz pozostałych osób biorących w tym wydarzeniu Warsztat Miss przebiegł i pracowicie i owocnie. Zachęcamy do obejrzenia galerii z Warsztatu i zapoznaniu się z sylwetkami Finalistek.

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.