Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

I Wybory Miss Polski na wózku

Warsztaty Miss na wózku

Przedstawiamy Państwu relację z Warsztatów Finalistek Miss Polski na wózku, które odbyły się w dniach 10-16.06.2013r. w Bydgoszczy. Finalistki konkursu przygotowywały się do Gali Finałowej, która będzie miała miejsce w dniu 4 sierpnia br. w Uzdrowisku Ciechocinek. Poznały techniki makijażu, dobrane zostały stroje, szereg ludzi dbał o to, aby w trakcie Wielkiego Finału prezentowały się Pięknie i czuły się dobrze, Zapraszamy do lektury.

 

Choreografia
 
Warsztaty Miss Polski na wózku przebiegały bardzo intensywnie. Oprócz doboru strojów, make-up, sesji zdjęciowych nasze finalistki pilnie ćwiczyły choreografię.  Podopiecznymi fundacji Jedyna Taka zaopiekowały się choreografki: Anna Bubnowska, Anna Osipiuk, które posiadają ogromne doświadczenie podczas organizacji wyborów Miss Polski, Miss Nastolatek. Dzięki ogromnemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu do pracy Choreografów nasze Finalistki opanowały układ, który zaprezentują Państwu podczas Gali Finałowej 4 sierpnia w Ciechocinku.
Trzy prezentacje układu choreograficznego Najpiękniejszych Polek na wózku w rytm dopasowanej muzyki pozwolą zaprezentować im się z jak najlepszej strony przed zebraną Publicznością.
 
 
 
Stylizacja
 
Każda kobieta jest JEDYNA TAKA, wyjątkowa i niepowtarzalna bez względu na sposób w jaki się porusza, bez względu, czy na własnych nogach, czy na wózku. Mamy nadzieję, iż piękne stylizacje, fryzury, wizaż chodź w niewielkim stopniu oddały urodę Finalistek I Wyborów Miss na wózku. W trakcie Warsztatu Miss Polski na wózku 2013 finalistki do sesji ubrane były w odzież firmy Caterina oraz Malinowe Wieszaki. W sesji do kalendarza dziewczyny wystąpiły w bieliźnie Triumph, która obdarowała nasze finalistki bielizną. Fryzjerzy dbali o to, aby Finalistki wyglądały pięknie, a całość stylizacji podkreślała piękno podopiecznych Fundacji.
 
 
 
Make up
 
W trakcie Warsztatów Miss Polski na wózku nasze finalistki pod okiem profesjonalnych wizażystów ćwiczyły sztukę makijażu, aby na co dzień pięknie wyglądać i wiedzieć jak podkreślić atuty swojej urody. Wizażystki dbały o makijaże podczas sesji, wystąpień medialnych. Wspaniale dobierały makijaże do typów urody Miss, abyśmy wszyscy mogli zobaczyć jak piękne kobiety mamy w Polsce. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie do pracy Make-up Marzena Bartosz, oraz Ms Smith make-up sprawiło, iż Nasze Podopieczne są świetnie przygotowane do wystąpienia na Gali Finałowej 4 sierpnia w Ciechocinku na którą Państwa zapraszamy.
 
 
 
Sesja zdjęciowa
 
Finalistki konkursu I Wyborów Miss Polski na wózku podczas Warsztatów Miss w hotelu Akor w Bydgoszczy odbyły liczne sesje zdjęciowe. Powstały zdjęcia do kalendarza Miss na 2014 rok w wykonaniu Sebastian Wolny - Studio-IP. Fotograf Paweł Nałęcz wykonał sesje katalogową finalistek do Katalogu Miss w odzieży firmy Caterina i Malinowe wieszaki. Podczas Warsztatów powstały reportaże z wydarzenia, oraz zdjęcia pamiątkowe. Sesje portretową podopiecznych fundacji Jedyna Taka wykonał Dawid Fuz. W trakcie Warsztatów gościliśmy wielu fotoreporterów z mediów lokalnych i krajowych takich jak: PAP, Gazeta Wyborcza, Express Bydgoski. Foto galerie z warsztatów ukazały się m.in.: Onet, Interia, Gazeta Wyborcza.
 
 
 
Coaching
 
„Wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, zbliżać ludzi choć o krok do ich własnego, lepszego jutra”. Tym mottem Akademii Przemawiania GOLDEN SPEECH, Szymon Lach zaraził Finalistki konkursu Miss Polski na wózku. Dzięki treningom z radzenia sobie ze stresem nasze Podopieczne uzyskały cenne porady przygotowujące je do wystąpienia na Gali Finałowej przed szeroką Publicznością. Ćwiczenia i treningi, nauka wypowiadania to tylko część elementów jakie zostały przekazane podczas warsztatu. Mamy nadzieję, iż występ na Gali będzie dla Wszystkich powodem do radości, a przekaz konkursu sprawi, iż stres zostanie ujarzmiony, czego naszym Finalistkom serdecznie życzymy.
 
 
 
Wywiady
 
W trakcie Warsztatów Miss, Finalistki udzielały wielu wywiadów dla mediów. Odwiedziły nas ekipy telewizyjne: TVP Bydgoszcz, Dzień Dobry TVN, TVN24. Reportaże nagrywane były przez 3 dni, a ich emisja szła również w programach na żywo. Uczestniczki Warsztatów wykazały się dużym profesjonalizmem, a doświadczenie zdobyte przyda się podczas wystąpień po Gali Finałowej.
Dziękujemy przedstawicielom mediów za pozytywny przekaz odnośnie konkursu, cieszymy się, iż odwiedzą nas Państwo na Gali Finałowej 4 sierpnia.
 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.