Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

V Wybory Miss na Wózku 2018 i I Wybory Mistera na Wózku 2018

Rekrutacja 2018

 

POBIERZ PLIKI DO REKRUACJI MISS 2018:      >> RAR << ,    >> ZIP <<
POBIERZ PLIKI DO REKRUACJI MISTER 2018   >> RAR <<,     >> ZIP <<

 

Do otwarcia plików należy posiadać program WinRAR lub 7zip

 

 

 

 

 

Fundacja Jedyna Taka, organizator konkurs wraz z gospodarzem Miastem Stołecznym Warszawa zaprasza do zgłoszeń do konkursu. Już od dziś rusza rekrutacja do konkursu Miss i Mister Polski na wózku.

W dniach 04.06-15.07.2018 czekamy na Twoje zgłoszenie. Jeśli jesteś osobą poruszającą się na wózku, masz ukończone 18 lat, chcesz przeżyć przygodę, poznać nowych ludzi a dodatkowo promować pozytywny wizerunek osób z niepełnosprawnością ten konkurs jest dla Ciebie!

         Poszukujemy już po raz piąty Miss Polski na wózku następczyni Adrianny Zawadzińskiej oraz po raz pierwszy zapraszamy Panów do konkursu  Mister Polski na wózku. 

Spośród zgłoszonych kandydatur, publiczność za pomocą głosowania Mail/sms wybierze 12 finałową: 6 Pań i 6 Panów, których zaprosimy na bezpłatne Warsztaty w dniach 2.09-9.09 w Warszawa. Już 8 września w godzinach wieczornych poznamy wybraną przez Jury najpiękniejszą parę wózkowiczów w edycji 2018.

Już teraz wejdź na stronę www.jedyna-taka.pl, zakładka rekrutacja, zapoznaj się z dokumentami zgłoszeniowymi i aplikuj swoją kandydaturę. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15 lipca.

Dołącz do konkursu! Zostań nową Miss Polski na wózku! Pomóż nam wybrać pierwszego w historii Mistera Polski na wózku. W razie pytań pisz do nas na biuro@jedyna-taka.pl

Organizator

Jedyna-Taka.pl

Gospodarz

Partner Fundacji

Partner złoty

Partner srebrny

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.