Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Miss Wheelchair World

Warsztaty Miss/Miss Workshops

29 września rozpoczęliśmy Warsztaty Miss Wheelchair World! Czeka nas nie tylko ciężka praca, ale i dobra zabawa. Chcemy, aby dziewczyny zapamiętały czas spędzony w Polsce jak najlepiej.

 

Na uczestniczki czeka wiele atrakcji: wycieczki po  najciekawszych miejscach Warszawy, spotkania z ciekawymi ludźmi czy też warsztaty, podczas których pod opieką fotografów i choreografów przygotują się do finału konkursu.

 

Wyboru tej najpiękniejszej dokonamy podczas uroczystej gali finałowej w sobotę, 7 października w Arenie Ursynów, ale już teraz możemy poczuć atmosferę uroczystości, wcielić się w rolę jurora  i wziąć udział w głosowaniu na Miss Popularności. Głosowanie potrwa do piątku, 6 października. 

Link do głosowania: http://misswheelchairworld.com/pl/13,glosowanie-na-miss-popularnosci-.html

 

Zachęcamy do głosowania na Miss Popularności oraz udziału w uroczystej Gali Finałowej konkursu. 

 

Aby zarezerwować bezpłatny bilet trzeba wypełnić formularz znajdujący się na stronie 

http://misswheelchairworld.com/pl/15,bilety.html

 

 

Powitanie…

29 września odbyło się oficjalne powitanie uczestniczek konkursu Miss Wheelchair World 2017. Spotkanie miało miejsce w Hotelu Radisson Blu Sobieski. W powitaniu wzięła udział Fundacja Jedyna Taka – organizator konkursu i przedstawiciele Miasta Stołecznego Warszawy – gospodarza. 

 

 

Sesje zdjęciowe…

30 września i 1 października Finalistki od rana uczestniczyły w nagraniach, sesjach zdjęciowy i spotkaniach z coachem. Na sesjach zdjęciowych uczestniczki zaprezentowały się w strojach wieczorowych i narodowych, które zrobiły na nas ogromne wrażenie. To były dwa niezwykle pracowite dni, a efekty tych aktywności zaprezentujemy już niebawem. Tymczasem uchylamy rąbka tajemnicy...

 

 

Trip night…

1 października, wieczorem w Centrum Wielokulturowym  w Warszawie doświadczaliśmy przygód z ekipą WheelchairTrip oraz słuchaliśmy o sytuacji osób z niepełnosprawnościami w krajach Finalistek konkursu Miss Wheelchair World.

 

 

Sadzenie drzew…

W poniedziałek, 2 października na osiedlu Jazdów  uczestniczki konkursu Miss Wheelchair World 2017 zasadziły ozdobne jabłonie, które nie tylko będą cieszyły oczy warszawiaków, ale również będą upamiętniały konkurs, który po raz pierwszy w historii odbędzie się za parę dni w Warszawie.

Jabłonie zasadzili: Ewa Malinowska-Grupińska, przewodnicząca Rady m.st. Warszawy, Michał Olszewski, wiceprezydent m.st. Warszawy, Katarzyna Wojtaszek, prezes Fundacji Jedyna Taka, Karolina Malczyk, pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. równego traktowania oraz uczestniczki konkursu Miss Wheelchair World 2017.

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.