Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

Miss Wheelchair World

Rekrutacja z Polski/ Recruitment from Poland

Organizator konkursu Fundacja Jedyna Taka wspólnie ze współorganizatorem Miasto Stołeczne Warszawa i partnerami projektu zachęca wszystkie finalistki Miss Polski na Wózku 2013-2016 do zgłoszenia się do konkursu Miss Wheelchair World 2017. Głosowanie rozpocznie się 25. lipca i potrwa do 18. sierpnia. Internauci będą mieli 25 dni na wybranie  drugiej Finalistki.

 

 

Wybory Miss Wheelchair World 2017 to nowatorskie na skalę światową wydarzenie, w trakcie którego zostanie wybrana najpiękniejsza kobieta na świecie poruszająca się za pomocą wózka inwalidzkiego w myśl zasady "piękno bez barier".

W finale konkursu Miss Wheelchair World 2017 może wziąć udział maksymalnie 25 finalistek poruszających się na wózkach inwalidzkich pochodzących z różnych państw świata.

 

Każdy kraj, który organizuje u siebie wybory Miss na Wózku może zgłosić dwie przedstawicielki, które wcześniej uczestniczyły w konkursie regionalnym.

 

Polskę w tym niezwykłym konkursie piękności będzie reprezentowała Adrianna Zawadzińska – Miss Polski na Wózku 2016 obok której pojawi się… No właśnie kto? Na przestrzeni lat 2013-2016 w Finale konkursu Miss Polski na Wózku wzięło udział aż 46 cudownych kobiet, spośród których Fundacja Jedyna Taka nie jest w stanie sama wybrać drugiej finalistki, które będzie reprezentowała nasz kraj już 7. października na Gali Finałowej Miss Wheelchair World 2017.

W związku z tym zachęcamy wszystkie finalistki naszego regionalnego konkursu, które nie są pracownikiem Fundacji Jedyna Taka do wysłania zgłoszenia. Chcemy dać szansę każdej z Was, dlatego to Internauci zdecydują, kogo zobaczymy obok Adrianny.

 

Rekrutacja trwa do 24 lipca, a głosowanie, które wyłoni drugą finalistkę wyborów Miss Wheelchair World 2017 od 25.07 do 18.08.2017. Głosować będzie można za pośrednictwem E-MAIL i SONDY SMS.

 

Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać:

– skany odręcznie (!!) podpisanych dokumentów rekrutacyjnych (formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o prawdziwości danych osobowych, zgodę na publikację fotografii i zdjęć filmowych, akceptację regulaminu konkursu);

 

Szczegółowy regulamin konkursu, z którym każda kandydatka ma obowiązek się zapoznać prezentujemy tutaj: regulamin Tekst regulaminu w brzmieniu wg. stanu na dzień 04.07.2017 r. (zmiana w par 8 Regulaminu).

 

Dokumenty rekrutacyjne spakowane do formatu .rar są dostępne tutaj: dokumenty rekrutacyjne

 

Regulamin Warsztatów, tak jak i Umowę z Finalistką, będziemy podpisywać z kandydatkami, które przejdą do Finału, niezwłocznie po ogłoszeniu wyników.

 

Dokumenty rekrutacyjne należy odesłać na adres olga.fijalkowska@jedyna-taka.pl, gdzie również można kierować pytania związane z rekrutacją. 

 

Drogie Finalistki wyborów Miss Polski na Wózku z lat 2013-2016 czekamy na Was! :) 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.