Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

I Wybory Mister Polski na Wózku

Z radością informujemy, że jeszcze w tym roku uda nam się wystartować z projektem, na który z wielu Was czekało: Mister Polski na Wózku!

 

Jesienią tego roku uruchomimy rekrutację do I Wyborów Mister Polski na Wózku. Planowaliśmy ten konkurs od dłuższego czasu, dopinając wszystkie detale, by mieć pewność, że zagwarantujemy Wam wydarzenie na najwyższym poziomie. Zależy nam, by konkurs był równie profesjonalnie przeprowadzony co wybory Miss Polski na Wózku. Teraz, gdy już udało się ustalić najważniejsze szczegóły, możemy z radością oznajmić, że jesteśmy gotowi by przeprowadzić konkurs na najprzystojniejszego Polaka poruszającego się na co dzień przy pomocy wózka!

 

Prezentujemy logo promujące wybory. Jest to oficjalne logo wyborów Mistera Polski na Wózku organizowanych przez Fundacja Jedyna Taka i tym właśnie znakiem będą oznaczane wszystkie materiały związane z naszymi wyborami.

 

 

Informujemy także, że wsparcie dla konkursu zapewni nam Nowa Scena, marka odpowiedzialna za konkurs Mistera Polski. Dzięki połączeniu naszych sił, stworzymy wyjątkowy konkurs, którego celem będzie promocja męskości wśród mężczyzn poruszających się za pomocą wózka. Hasło promujące nasze działania jest uniwersalne: możesz być kim chcesz, nie ważne czy stoisz czy siedzisz!

 

Istotne jest także, że Mister Polski na Wózku będzie wspierał wybory Miss Świata na Wózku, tym samym promując integrację niezależnie od motoryki.

 

Rekrutacja ruszy jesienią. Szczegóły jej dotyczące będziemy podawać na bieżąco. Na tę chwilę skupiamy się na tym, by nadchodzące Miss Polski na Wózku 2016 wypadły jak najlepiej! Jednakże osoby mające do nas jakiekolwiek pytania związane z I wyborami Mistera Polski na Wózku zapraszamy do kontaktu na rekrutacja@jedyna-taka.pl

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.