Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

III Wybory Miss Polski na wózku

Gala Finałowa 2015

Już 25. lipca o godzinie 20.00 zapraszamy do Amfiteatru Bemowo (Warszawa) na Galę Finałową Miss Polski na Wózku 2015! Gwarantujemy wieczór pełen emocji!

Wybory Miss Polski na Wózku to wyjątkowe przedsięwzięcie organizowane przez Fundacja Jedyna Taka. Celem wyborów jest zmiana wizerunkowa kobiet z niepełnosprawnością. Fundacja poprzez swoje działania podkreśla, że każda kobieta, niezależnie od motoryki, ma prawo czuć się piękna. Może być tym kim chce i realizować się w swoich pasjach, będąc traktowaną przez społeczeństwo jako pełnoprawna kobieta. Ograniczenia są w głowie.

Finałowa dwunastka zaprezentuje się na scenie w trakcie Gali, by olśnić widzów swoją urodą. Dziewczyny powalczą o tytuł najpiękniejszej, prezentując swoje wdzięki, urodę i piękno duszy. Zaprezentują się w specjalnie przygotowanej choreografii, a także odpowiedzą na specjalnie przygotowane pytania. Całe wydarzenie zostanie poprowadzone przez Conrado Moreno, którego hiszpański temperament rozgrzeje scenę do czerwoności.

Komu Julia Torla - Miss Polski na wózku 2014 przekaże koronę? Dowiemy się już 25. lipca.

Gala Finałowa to nie tylko piękne finalistki – to także występy gwiazd!
W tym roku Galę umili nam występ Artura Chamskiego, piosenkarza i aktora związanego z Teatrem Buffo. Oprócz niego wystąpi także Marek Kaliszuk, aktor i wokalista. Wprowadzi on widzów w odpowiedni nastrój i umili oczekiwanie na werdykt jury.

To jednak nie koniec! Gwiazdą wieczoru będzie Donatan i Cleo, których słowiańskie utwory wzburzą krew w żyłach widzów i porwą do tańca!
Gala Finałowa Miss Polski na Wózku to przedsięwzięcie pełne emocji. Świetna muzyka, piękne kobiety i dobra zabawa – to kwintesencja udanego sobotniego wieczoru.

Gorąco zapraszamy 25. lipca o godzinie 20.00 do Amfiteatru Bemowo!

Jeśli jednak nie możesz się pojawić – nic straconego. W tym roku Gala Finałowa będzie streamowana na kanale Fundacji na Youtube, po to, by osoby z całego kraju (i świata) mogły się zjednoczyć we wspólnej zabawie i kibicować wybranym finalistkom! Co więcej na tegorocznej Gali Finałowej pojawi się tłumacz migowy. Bo każdy zasługuje na równe traktowanie.

 


 

 

Organizator Konkursu:

 

 

Współorganizator Konkursu:

 

 

 

 

Partnerzy Fundacji:

 

 

 

 

 

Patroni honorowi:

 

Patroni medialni:

     

 

 

Partnerzy konkursu:

 

                   

 

Darczyńcy:

 

      

 

 

 

Wsparcie organizacyjne:

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.