Przekaż darowiznę KRS 0000453750
Newsletter

III Wybory Miss Polski na wózku

Miss Polski na Wózku 2015

Wybory Miss Polski na Wózku 2015 to trzecia już edycja wyjątkowych wyborów, mających za zadanie zmieniać wizerunek osób z niepełnosprawnością! Fundacja Jedyna Taka działa na rzecz zmiany wizerunku kobiet z niepełnosprawności. Wierzymy, że każda dziewczyna może być piękna - niezależnie od tego jaka jest jej motoryka! Zachęcamy do dbania o swój wygląd i pielęgnowania pewności siebie, zgodnie z zasadą, że każda z nas jest jedyna taka!

 

W tym roku głosowanie na Miss trwało miesiąc. Internauci mieli za zadanie wybrać dziesięć kandydatek, które przejdą do finału. Poprzez głosowanie SMS zapewnili wybranym dziewczynom możliwość przeżycia wyjątkowej przygody i zawalczenia o tytuł najpiękniejszej. Dodatkowo jury przyznało dwie dzikie karty, umożliwiające wejście do finału kolejnym dziewczynom.

 

Już 17. lipca zaczynamy Warsztaty Miss! W ich trakcie finalistki będą uczyć się choreografii, wezmą udział w sesjach zdjęciowych czy spotkaniach z couchem. Warsztaty to wspaniała przygoda, ale też ciężka praca - wszystko po to, by jak najlepiej zaprezentować się w trakcie Gali Finałowej! Dbamy o równość i integrację, dlatego zapewniamy kandydatkom przystosowany nocleg, wolontariuszy całą dobę oraz aktywności uwzględniające ich możliwości. Choreografia przemyślana jest tak, by każda z kandydatek, niezależnie od poziomu mobilności, mogła zaprezentować się jak najlepiej. To doskonale wyraża nasze poglądy: wszystkie jesteśmy piękne, wszystkie zasługujemy na wartościowe życie. Nie popieramy bezmyślnego zachwytu, a akcje kierujące się hasłem: wszystko wedle możliwości. Wierzymy w misję, jaką niosą ze sobą Wybory Miss Polski na Wózku 2015! Tu liczy się piękno - twarzy, ale też ducha.

 

Wszystkich zainteresowanych Wyborami Miss Polski na Wózku zapraszamy na Galę Finałową! Już 25. lipca o godzinie 20.00 w Warszawa - Bemowo odbędzie się wyjątkowy spektakl. Dziewczyny zaprezentują się na scenie i na pewno olśnią nas urodą! Wydarzenie dopieści Conrado Moreno - tegoroczny prowadzący. Natomiast w trakcie gdy specjalnie powołane jury będzie się naradzać - wieczór umili występ... Donatana i Cleo! Spodziewamy się wybuchu energii i szalonego poziomu kobiecości na scenie. Tyle pięknych kobiet!

 

W 2013 roku Miss Polski została ognistowłosa Olga Fijałkowska, kobieta pełna pasji o niesamowitej urodzie i dobrym sercu. W roku 2014 tytuł został przekazany Julii Torli, delikatnej brunetce i rozmarzonych oczach, kochającej sport i prowadzącej intensywne życie. Kto otrzyma koronę w tym roku? Dowiemy się na Gali! A powalczą o nią: Katarzyna Szot, Joanna Perlińska, Joanna Krzemieniewska, Katarzyna Sosnecka, Małgorzata Perlińska, Katarzyna Kozioł, Julita Kuczkowska, Aleksandra Suska, Natalia Szurgaj, Kinga Kąkol oraz dwie zdobywczynie dzikich kart.

 

Zapamiętaj tę datę: 25. lipca 2015! Dowiemy się jak wygląda nowa Miss Polski na Wózku, a także I Wicemiss, II Wicemiss, Miss Foto, Miss Publiczności i Miss Popularności!

 

Organizator Konkursu:

 

 

Współorganizator Konkursu:

 

 

 

 

Partnerzy Fundacji:

 

 

 

 

 

Patroni honorowi:

 

Patroni medialni:

    

 

 

Partnerzy konkursu:

 

                   

 

Darczyńcy:

 

      

 

 

 

Wsparcie organizacyjne:

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do poprawnej pracy strona potrzebuje obsługi JavaScript!
Używasz bardzo starej przeglądarki Niektóre funkcje strony mogą nie działać poprawnie.
Uaktualnij oprogramowanie.